Tomáš Reinbergr

učitel meditace a jógy, kouč

Védská meditace

Aktivní život si žádá kvalitní načerpání sil. Při Védské Meditaci odpočíváte až 5x účinněji než při spánku. Védská Meditace je perfektní řešení naší hektické doby – hodí se pro každého, můžete ji provozovat kdekoliv a její účinky se rychle projeví ve všech oblastech vašeho života. Připojte se k milionům lidí, kteří si svůj život užívají více díky Védské Meditaci.

Meditace pro normální smrtelníky. Tuto jednoduchou techniku se naučíte za pouhá 4 sezení, ale její přínosy si užijete po celý život. Nabijte se 2x denně energií a využijte ji pro větší radost ze života, lepší výkonnost, kreativitu i zdraví!

Během meditace se vaše mysl samovolně zklidní a tělo se ponoří do hlubokého odpočinku, až 5x hlubšího než při spánku. Toto hluboké zklidnění oživuje celý váš organizmus a umožňuje mozku fungovat v úplně jiném režimu, což přináší neuvěřitelné množství fyzických i psychických přínosů.

Možná jste už nějakou meditaci zkoušeli? Védská meditace je jiná.

Zredukujte stres

Stres je v našem hektickém životě příčinou 90 % nemocí. Jak ho nejlépe zredukovat? Védskou Meditací!

Dodejte si energii

Meditace vám okamžitě dodá energii, zvýší radost ze života a zlepší pracovní i sportovní výkony.

Naučí se každý

Narozdíl od jiných technik nevyžaduje klid ani intenzivní snahu. Může se ji naučit kdokoli a lze ji provozovat i v tramvaji.

Komu jsem už pomohl?

Mám problémy s odpočíváním a zejména proto jsem šel na kurz. Od kurzu medituji opravdu dvakrát denně a můj odpočinek se změnil. Jsem klidnější a na věci se koukám i z jiného pohledu, navíc mne již neunavuje deficit spánku, který meditace opravdu nahradila. Jsem moc zvědav na vývoj s postupem času po roce pěti apod.
Václav Beneš

Trenér manažerských dovedností

Hlavní přínosy meditace pro mě jsou: zklidnění mysli, když jsem ve stresu, relaxace, větší prožitek přítomnosti, větší vyrovnanost (mnohem méně se mě dotýkají negativní věci), vyrovnanější přístup k jídlu, spokojenější vztah s manželem – cholerikem. Jako novopečená maminka medituji při kojení a dobíjím tak baterky, abych se zase naplno mohla věnovat dceři a nebyla unavená.
Lucie Jahodová

Obchodní ředitelka a kojící matka

Pravidelná meditace mi přinesla jednoznačně spoustu pozitivních efektů. Mimo jiné i větší klid, zvýšení odolnosti vůči stresu, zlepšenou schopnost koncetrace, větší nadhled a posílenou imunitu.
Václav Soukop

Pilot Boeingu 737

Sama sebe bych charakterizovala jako analytický, konzervativní typ člověka. Navíc jsem velký skeptik, který očekává v životě spíše negativní věci. Jako většina pracujících maminek žiju neustále v časovém presu, vkoloběhu práce-škola-kroužky-domácnost. K meditaci jsem proto zpočátku přistupovala velmi skepticky. Ale zjistila jsem, že můj život se díky ní opravdu změnil k lepšímu. Od té doby, co medituju potřebuji mnohem méně spánku a přesto se cítím odpočatá a nabitá energií. Navíc mám pocit, že jsem se celkově trošku zklidnila a mnohem lépe se vyrovnávám se stresovými situacemi, které každodenní život přináší. Meditace pro mě znamená chvilku v nabitém programu dne, kdy se celkově zklidním a naslouchám sama sobě.
Olga Zdeňková

Účetní

Nahlédněte do galerie