Tomáš Reinbergr

učitel meditace a jógy, kouč

Očista střev

Zlepšete své trávení, imunitu i náladu. Střeva jsou váš druhý mozek. Ovlivňují v těle vše – od imunity přes správnou váhu až po vaši náladu. Očista střev je bezbolestná a přirozená cesta ke zdraví bez léků.

Chodíte na velkou méně než 1x denně, nebo naopak více než 3x? Bolí vás průběh vyprazdňování? Trpíte nadýmáním, špatným trávením, průjmem či suchou stolicí? Pak potřebujete očistu střev. Tlusté střevo je pro nás jako květináč pro rostliny. Strávený pokrm hraje roli dobře pohnojené půdy. Člověk představuje strom a stěny tlustého střeva jsou jeho kořínky, které podobně jako kořeny rostlin vstřebávají do krve prospěšné látky. Každá skupina kořínků vyživuje jiný orgán. Zbytky jsou vylučovány. Pokud ovšem jíme nesprávnou stravu nebo v nesprávných intervalech, strava se nestíhá strávit, zůstává ve střevech dlouho a lepí se na jejich stěnu. Průměrný člověk si nese ve střevech několik kilogramů usazenin, může to být dokonce až 15 kg. Ty otravují jeho tělo a zabraňují správnému vstřebávání živin. V důsledku toho jíme více, ale živin se nám nedostává. Po 40. roce života je u spousty lidí tlusté střevo tak zanesené výkaly, že vytlačuje ze svého místa jiné orgány, znesnadňuje práci játrům, ledvinám a plicím. To je právě podstatná příčina většiny chorob. Existuje několik způsobů, jak střeva vyčistit. Jsou velmi pestré, protože očisty prováděli v průběhu celé lidské historie lidé po celém světě, v různých kulturách a dobách. Blahodárné účinky se neobjeví ze dne na den; její bezprostřední výsledky nejsou závratné. Ale brzy se projeví svěžestí dechu, lepším spánkem, vymizením vyrážky na tváři a po těle. Když si zvolíte hypotonickou stravu, tedy bez přemíry masa, dojde k vymizení tělesného pachu, který někdy bývá velmi silný. Pot bude bez zápachu, pleť se pročistí.

Dobré fungování střev ovlivňuje v těle vše, od imunity po soustředění a zdravou kůži.

Pro koho je kurz o očistě střev?

Pro všechny, kdo se chtějí zbavit zdravotních problémů jako je alergie, astma, vysoký krevní tlak atd. Pro všechny, kdo mají problémy s kůží či trávením.

Kdy uvidím pokrok?

Po první očistě střev - kůže se vám rozzáří a oči rozjasní.

Kolik to stojí?

Cena je 3.000Kč a platí se hotově při prvním setkání. Za své rady ručím. Pokud vám ale i přesto nepřinesou žádný užitek nebo zlepšení, peníze vám vrátím.

Jak to probíhá?

Kurz o půstu zahrnuje jedno 2-hodinové sezení a následnou pomoc v průběhu vaší očisty. Na závěr vám předám doplňující informace a kontakty, které jsem k tématu nashromáždil.