Tomáš Reinbergr

učitel meditace a jógy, kouč

Fitkoučink

Fitkoučink je soubor rad a nástrojů, které vám bez velkých změn v životě dodají více energie a zdraví v práci i osobním životě. Získal jsem je ve svých experimentech se stravovacími směry, očistami, ajurvédou a jógou. To, co nejvíce fungovalo, jsem zhustil do tohoto balíčku.

Rozhodně se nebojte žádných drastických diet a radikálních změn. Jde především o dobře mířené rady a tipy na věci, které jsem já sám vyzkoušel a o kterých vím, že fungují. Pomocí těchto tipů vám pomohu zlepšit zdraví, zkvalitnit spánek, shodit nějaké to kilo a celkově rozvinout vaši fyzickou výkonnost. Tak, aby změny odpovídaly vašim časovým možnostem. Díky dobré životosprávě ze sebe máme lepší pocit. A to, jak se cítíme, ovlivní celkovou kvalitu našeho života. S fitkoučinkem získáte více energie a radosti. Být fit není vůbec složité.

Vím, jak tělo funguje a co je třeba mu dopřát, aby se cítilo co nejlépe.

Pro koho je fitkoučink?

Pro každého, kdo chce zhubnout a zlepšit trávení, flexibilitu či spánek. Vaše kůže i oči budou zářivější.

Kdy uvidím pokrok?

Většina lidí zhubne již po prvním měsíci. Zlepší se jim trávení a cítí se více flexibilní.

Kolik to stojí?

Cena je 3.000Kč a platí se hotově při prvním setkání. Za své rady ručím. Pokud vám ale i přesto nepřinesou žádný užitek nebo zlepšení, peníze vám vrátím.

Jak to probíhá?

Fitkoučink obsahuje dvě 2-hodinová sezení a následnou pomoc při vaší aplikaci těchto principů. Na závěr vám předám doplňující informace a kontakty, které jsem k tématu nashromáždil.

Komu jsem už pomohl?

“Nejlepší je, že všechno zapadá dohromady. Člověk jen nesnižuje váhu, ale zároveň posiluje imunitu, ohebnost, trávení… A už po měsíci ze sebe má radost. Dalších výhod je spousta, stačí to vyzkoušet.”
Jakub Hojer

Sportovní manažer

“Stálo to hodinu vyprávění a pak týden velké změny. Výsledkem je, že se na jídlo těším a opět si ho pořádně užívám. Cítím se skvěle a můj pupek je menší. Během měsice jsem zhubl 4 kila.”
Jiří Humpolec

IT konzultant

“Spousta z vás stejně jako já zhruba ví, co by se mělo a nemělo a jak zlepšit svoji životosprávu. Problém je, že minimálně polovina z toho není úplně pravda. Takže pokud máte chuť na změnu k lepšímu, Tomáš vám pomůže neztratit se v překladu a hlavně vám dodá tu potřebnou špetku energie do začátku.”
Vít Šubrt

Marketingový manažer

“Koučink od Tomáše byl super! Dlouho jsem chtěl zhubnout, zkoušel jsem všechno možný a nic se mi nedařilo. Potom se do toho opřel Tomáš a s jeho doporučením to šlo jedna báseň. Citím se teď mnohem lépe. Super bylo hlavně to, že nejste nucen k nějaké hrozné dietě, ale v běžném režimu v klidu hubnete. Že zhubnu o 24 kilo za 4 měsíce jsem vůbec nevěřil.”
Jakub Vrchota

IT programátor