Tomáš Reinbergr

učitel meditace a jógy, kouč

Gongové léčení

Někdo nazývá vibrace gongu zvukem vesmíru. Rozvibrují každou naši buňku a pomáhají nám ozdravit tělo a zbavit jej texinů. Gong vypíná mysl, vede do meditativního stavu a tím nás občerstvuje a zklidňuje. Vystavte se působení gongu a dopřejte si tak gongovou masáž.

Gong dokáže svým zvukem uspat, navést do hluboké relaxace, ale zároveň umí vzbudit respekt a probudit k pozornosti potlačené strachy. Jeho zvuk dokáže otevřít nekonečný imaginativní prostor, ve kterém k nám může přicházet inspirace, uvědomění, nebo jen nalezení alespoň dočasného klidu.

Nízké frekvence gongu přelaďují i náš mozek na nižší frekvence – do meditativního stavu – a tím pádem otevírají prostor pro léčení na hluboké úrovni. Uvolňuje se mysl a také tělo, takže si po skončení lázně můžete připadat, jako byste spali vydatným 8-mi hodinovým spánkem.

Zážitek s gongem je jedinečný a mnoho lidí se i vydává na cesty po vesmíru.

Ponořte se do zvuků, které uvedou vaše tělo i mysl do harmonie a nechejte se překvapit jejich účinky.

Stimuluje imunitní systém

buňky se během hraní dostanou do neutrálního stavu a mohou tak nastartovat vlastní proces sebeléčení

Pomáhá zlepšovat spánek

již 45 minut zvuku gongu působí na tělo jako hluboký spánkový cyklus

Kolik to stojí?

Cena je 1.500 Kč za cca 1hod a platí se hotově při setkání. Po gongu následuje meditace.

Komu jsem už pomohl?

“Nejlepší je, že všechno zapadá dohromady. Člověk jen nesnižuje váhu, ale zároveň posiluje imunitu, ohebnost, trávení… A už po měsíci ze sebe má radost. Dalších výhod je spousta, stačí to vyzkoušet.”
Jakub Hojer

Sportovní manažer

“Stálo to hodinu vyprávění a pak týden velké změny. Výsledkem je, že se na jídlo těším a opět si ho pořádně užívám. Cítím se skvěle a můj pupek je menší. Během měsice jsem zhubl 4 kila.”
Jiří Humpolec

IT konzultant

“Spousta z vás stejně jako já zhruba ví, co by se mělo a nemělo a jak zlepšit svoji životosprávu. Problém je, že minimálně polovina z toho není úplně pravda. Takže pokud máte chuť na změnu k lepšímu, Tomáš vám pomůže neztratit se v překladu a hlavně vám dodá tu potřebnou špetku energie do začátku.”
Vít Šubrt

Marketingový manažer

“Koučink od Tomáše byl super! Dlouho jsem chtěl zhubnout, zkoušel jsem všechno možný a nic se mi nedařilo. Potom se do toho opřel Tomáš a s jeho doporučením to šlo jedna báseň. Citím se teď mnohem lépe. Super bylo hlavně to, že nejste nucen k nějaké hrozné dietě, ale v běžném režimu v klidu hubnete. Že zhubnu o 24 kilo za 4 měsíce jsem vůbec nevěřil.”
Jakub Vrchota

IT programátor

Nahlédněte do galerie

Nezávazná poptávka Gongového léčení