Tomáš Reinbergr

učitel meditace a jógy, kouč

Kdo je Tomáš Reinbergr?

Meditovat, číst, konat

Jsem učitel meditace, jógy, fitkouč a sportovec. Žiji normálním spotřebním životem a koučuji lidi, jako jsem já. Vždy jsem se zajímal téměř o vše a hodně jsem četl. Od osobního růstu přes business, alternativní medicínu až ke spirituálnímu růstu. Vědomosti načerpané z knih jsem z velké části aplikoval do reálného života. Velmi mě okouzlila Ajurvéda, tisíce let stará věda o životě, ze které vycházím při koučinku. Zároveň jsem učitel védské meditace, která je jedním z nejlepších objevů v mém životě. Býval jsem spíše materiálně založený člověk, ale zjistil jsem, že materiálno mě nikdy plně neuspokojí. Proto jsem začal s meditací, která zlepšila mé zdraví, dodala energii a udělala ze mě úspěšnějšího člověka. Rád zkouším nové věci. Kromě 10 denní meditace nebo 30 denního půstu jsem absolvoval i 5 měsíční kurz jógy a stal se učitelem. Více o mě si můžete přečíst v článku na objevit.cz.

Sportu se věnuji celý život. I proto jsem v roce 2007 založil VAŠI LIGU.
Cestuji velmi rád. Projel jsem různá místa od Havaje přes Čínu, Dubaj až po Ukrajinu.
Každou volnou chvíli využívám k seberozvoji a vzdělávání se. Čtení vděčím za vše, co nyní mám.
Rady, které předávám při koučování, čerpám ze svých zkušeností a často extrémních experimentů.

Sportovní historie

Fotbal

Od 5 do 18 let jsem hrál fotbal, následně pár let i závodně nohejbal.

Squash

Mojí velkou láskou je squash, ve kterém jsem působil i jako trenér. Od roku 2014 ho hraji jen pro radost.

Jóga

Od roku 2012 se naplno věnuji józe. Absolvoval jsem 5 měsíční kurz a stal jsem se učitelem.

Pro zábavu

Na amatérské úrovni se věnuji beach volejbalu, jízdě na kole, běhání a to i na ultra vzdálenosti.

Moje projekty

V roce 2007 jsem založil VAŠI LIGU. Dnes je největší amatérskou ligou v ČR. Sdružujeme hráče squashe, badmintonu, tenisu, ping-pongu a beach volejbalu.
Od roku 2009 do roku 2014 jsem se společníky provozoval Showdown Poker Club – jeden z největších poker-roomů v ČR
Od roku 2015 spouštím projekt Védské centrum. Posláním je šířit meditační techniku, kterou provádím již několik let. Od roku 2019 se stávám sám učitelem meditace.
Prostřednictvím svého webu se od roku 2015 snažím posouvat lidi dál pomocí Fitkoučinku, Vědomého sportu a dalších nástrojů.
Od roku 2015 natáčím ve spolupráci s časopisem First Class videa o zdraví s rozumem.

Moje hodnoty

Šest hodnot, kterými se řídím já. Mohly by být inspirací třeba právě pro vás.

Radost

Smyslem lidského života je podle mě užívat si ho a mít z něj radost. Ať už v práci, při sportu či v soukromí. Radost, kterou prožívám sám, se násobí, sdílím-li ji i s ostatními lidmi.

Zdraví

Abychom si udrželi zdraví co nejdéle, je důležité poslouchat své tělo a porozumět mu. Mnoho neduhů způsobuje právě stres. Proto je vhodné najít protipól ve formě meditace či relaxace prostřednictvím sportu.

Svoboda v práci

Jak poznáme, že vykonáváme správnou práci? Jednoduše. Baví nás a má určitý přínos pro svět. Jedná se o stav, kdy pracujeme tak, jak chceme, protože to sami chceme.

Ekologie

Existuje mnoho možností, jak se chovat k životnímu prostředí. Já při každé činnosti usiluji o to škodit přírodě co nejméně. Pokud se přiblížíme o kousek k tomuto přístupu a změníme alespoň trochu, celkově se může změnit hodně.

Dobročinnost

Dobročinnost lze uskutečnit různými způsoby. Osobně zastávám heslo „Daří-li se dobře mně, je prima trochu pomoci těm, kterým se tak nedaří.“

Výchova s respektem

Dítě chápu jako bytost s vlastní vůlí, která není o nic méně důležitá než ta rodičů. Vždyť jaké budou naše děti, takový bude i svět.

Tyto hodnoty přenáším i do svého podnikání. Přečtěte si, jakým způsobem jsme je aplikovali ve www.vaseliga.cz.

Nezávazná poptávka služeb

Kontaktujte mě napřímo

604219565

tore@tore.cz

Sledujte mě na Facebooku a přidejte si mě mezi přátele