Tomáš Reinbergr

učitel meditace a jógy, kouč

Moje služby

S čím vám mohu pomoci?

Fitkoučink

Fitkoučink je synonymem pro zdravý životní styl. Jeho cílem je podat vám pomocnou ruku a odstranit překážky na cestě k lepší životosprávě. Prostřednictvím fitkoučinku vám pomohu najít ten správný směr, kterým se vydat.
Zhubnout
Zlepšit kondici
Zlepšit spánek

Vědomý sport

Zcela nový přístup ke sportu, jak pro amatérské, tak i profesionální sportovce. Věnujete se intenzivněji sportu a stále cítíte, že by výsledky mohly být lepší? Chcete svůj výkon posunout dál? Vědomý sport odhalí váš potenciál.
Najít souhru těla mysli
Předcházet zranění
Zlepšit výsledky

Dýcháním ke zdraví

Celý náš život, zdraví a psychická i fyzická pohoda jsou na dýchání závislé. Vědomé dýchání je prostředkem kvalitního cvičení jógy, dále prostředkem proti stresu, napětí a únavě. Naučte se nejužitečnější dovednost ve svém životě, naučte se správně dýchat.
Zbavit se stresu
Nabití energií
Zbavit se alergie či astmatu

Léčebný půst

Buďte zdravější, mladší a štíhlejší díky půstu. Logika půstu spočívá v tom, že ulevíme tělu od nepřetržitého zpracovávání potravy. Zbavte se díky půstu zdravotních problémů, vyčistěte kůži, rozjasněte své oči a ciťte se ve svém těle jednoduše lépe.
Získat optimální váhu
Odstranit toxiny
Zbavit se vysokého tlaku

Přirozená očista střev

Zlepšete své trávení, imunitu i náladu. Střeva jsou váš druhý mozek. Ovlivňují v těle vše – od imunity přes správnou váhu až po vaši náladu. Očista střev je bezbolestná a přirozená cesta ke zdraví bez léků.
Očistit střeva
Rozzářit kůži
Zlepšit náladu

Videokurzy

Nechcete se scházet osobně? Připravil jsem pro vás online video kurzy.