Vědomý sport

Zcela nový přístup ke sportu, jak pro amatérské, tak i profesionální sportovce. Věnujete se intenzivněji sportu a stále cítíte, že by výsledky mohly být lepší? Chcete svůj výkon posunout dál? Vědomý sport odhalí váš potenciál.

Při sportování dostáváme naše tělo často do stresu, ačkoli efekt má být opačný. Sport je nástroj k odstranění stresu, omlazení a propojení těla s myslí. A právě v tom vám pomohu – objevit souhru těla a mysli a plně využít svých možností s menším úsilím. Špičkoví sportovci se při výkonu dostávají do výjimečného stavu nazývaného Flow. Tento stav umožňuje dosažení mnohonásobně lepších výsledků či překonání rekordů. Tělo se dostane do euforie a necítí únavu. Vědomým sportem vám chci pomoci dostat se do tohoto stavu co nejčastěji.
Postarám se o to, aby pro vás sport byl i nadále důvodem k radosti.

Pro koho je vědomý sport?

Pro amatérské i profesionální sportovce, kteří chtějí zlepšit výkon při sportu, vyvarovat se zranění a rychleji regenerovat. 

Kdy uvidím pokrok?

Pocit větší energie během tréninku i po něm se dostaví již v průběhu prvního měsíce. V dalších měsících poté stoupne výkon, odezní chronická únava a zranění.

Kolik to stojí?

Cena je 3.000Kč a platí se hotově při prvním setkání. Za své rady ručím. Pokud vám ale i přesto nepřinesou žádný užitek nebo zlepšení, peníze vám vrátím. V ceně je 5 konzultací.

Jak to probíhá?

 • 1.

  Sejdeme se v tělocvičně či venku, seznámíme se a stanovíme si cíle pro váš sport.

 • 2.

  Vysvětlím vám zásady Vědomého sportu a upravíme vám je na míru.

 • 3.

  Navštívíme specialistu, který přesně určí váš tělesný typ, a tomu přizpůsobíme trénink.

 • 4.

  Ukážu vám prakticky jak správně dýchat, rozcvičit se či jak se správně stravovat.

 • 5.

  Při další schůzce absolvujeme celý trénink společně.

 • 6.

  Následuje testovací měsíc, kdy se snažíte dodržet co nejvíce úprav.

 • 7.

  Poté se opět setkáme a vyhodnotíme dosažení cílů.

 • 8.

  Rozhodneme se, co v tréninku ponecháme i dál.

 • 9.

  V průběhu dalších měsíců můžeme rozvinout některé úpravy.

V ceně je 5 konzultací – úvodní, společný trénink, vyhodnocení po prvním, druhém a třetím měsíci. Předám vám doplňující informace a kontakty, které jsem k tématu nashromáždil. Nadále vám budu celoživotně k dispozici ohledně otázek týkajících se koučinku Vědomého sportu.

Nezávazně poptat nebo absolvovat online

Komu jsem už pomohl?

“Nejlepší je, že všechno zapadá dohromady. Člověk jen nesnižuje váhu, ale zároveň posiluje imunitu, ohebnost, trávení... A už po měsíci ze sebe má radost. Dalších výhod je spousta, stačí to vyzkoušet.”
Jakub Hojer Sportovní manažer

“Stálo to hodinu vyprávění a pak týden velké změny. Výsledkem je, že se na jídlo těším a opět si ho pořádně užívám. Cítím se skvěle a můj pupek je menší. Během měsice jsem zhubl 4 kila.”
Jiří Humpolec IT konzultant

“Spousta z vás stejně jako já zhruba ví, co by se mělo a nemělo a jak zlepšit svoji životosprávu. Problém je, že minimálně polovina z toho není úplně pravda. Takže pokud máte chuť na změnu k lepšímu, Tomáš vám pomůže neztratit se v překladu a hlavně vám dodá tu potřebnou špetku energie do začátku.”
Vít Šubrt Marketingový manažer

“Koučink od Tomáše byl super! Dlouho jsem chtěl zhubnout, zkoušel jsem všechno možný a nic se mi nedařilo. Potom se do toho opřel Tomáš a s jeho doporučením to šlo jedna báseň. Citím se teď mnohem lépe. Super bylo hlavně to, že nejste nucen k nějaké hrozné dietě, ale v běžném režimu v klidu hubnete. Že zhubnu o 24 kilo za 4 měsíce jsem vůbec nevěřil.”
Jakub Vrchota IT programátor

Kdo jsem?

 • Učitel meditace
 • Sportovec
 • Meditující
 • Kouč

Více o Tomášovi

Nezávazná poptávka služeb

Ochrana proti spamu Opište nebo zkopírujte prosím následující znaky do formulářového pole
h1Xm6i9Dqx9L

Kontaktujte mě napřímo

Sledujte mě na Facebooku a přidejte si mě mezi přátele