Tomáš Reinbergr

učitel meditace a jógy, kouč

Vědomý sport

Nový, vědomější přístup ke sportu, jak pro amatérské, tak i profesionální sportovce. Změňte přípravu na sport, dýchání při něm a docvičení po něm a zvyšte tak pravděpodobnost dosáhnout stavu “flow”. Tím se zvýší i vaše radost z pohybu a výsledek.

Při sportování dostáváme naše tělo často do stresu, ačkoli efekt má být opačný. Sport je nástroj k odstranění stresu, omlazení a propojení těla s myslí. A právě v tom vám pomohu – objevit souhru těla a mysli a plně využít svých možností s menším úsilím. Špičkoví sportovci se při výkonu dostávají do výjimečného stavu nazývaného Flow. Tento stav umožňuje dosažení mnohonásobně lepších výsledků či překonání rekordů. Tělo se dostane do euforie a necítí únavu. Vědomým sportem vám chci pomoci dostat se do tohoto stavu co nejčastěji.

Postarám se o to, aby pro vás sport byl i nadále důvodem k radosti.

Pro koho je vědomý sport?

Pro amatérské i profesionální sportovce, kteří chtějí zlepšit výkon při sportu, vyvarovat se zranění a rychleji regenerovat.

Kdy uvidím pokrok?

Pocit větší energie během tréninku i po něm se dostaví již v průběhu prvního měsíce. V dalších měsících poté stoupne výkon, odezní chronická únava a zranění.

Kolik to stojí?

Cena je 3 000 Kč a platí se hotově při prvním setkání. Za své rady ručím. Pokud vám ale i přesto nepřinesou žádný užitek nebo zlepšení, peníze vám vrátím.

Jak to probíhá?

Vědomý sport obsahuje dvě 2-hodinová sezení a následnou pomoc při vaší aplikaci těchto principů. Na závěr vám předám doplňující informace a kontakty, které jsem k tématu nashromáždil.

Komu jsem už pomohl?

“Nejlepší je, že všechno zapadá dohromady. Člověk jen nesnižuje váhu, ale zároveň posiluje imunitu, ohebnost, trávení… A už po měsíci ze sebe má radost. Dalších výhod je spousta, stačí to vyzkoušet.”
Jakub Hojer

Sportovní manažer

“Stálo to hodinu vyprávění a pak týden velké změny. Výsledkem je, že se na jídlo těším a opět si ho pořádně užívám. Cítím se skvěle a můj pupek je menší. Během měsice jsem zhubl 4 kila.”
Jiří Humpolec

IT konzultant

“Spousta z vás stejně jako já zhruba ví, co by se mělo a nemělo a jak zlepšit svoji životosprávu. Problém je, že minimálně polovina z toho není úplně pravda. Takže pokud máte chuť na změnu k lepšímu, Tomáš vám pomůže neztratit se v překladu a hlavně vám dodá tu potřebnou špetku energie do začátku.”
Vít Šubrt

Marketingový manažer

“Koučink od Tomáše byl super! Dlouho jsem chtěl zhubnout, zkoušel jsem všechno možný a nic se mi nedařilo. Potom se do toho opřel Tomáš a s jeho doporučením to šlo jedna báseň. Citím se teď mnohem lépe. Super bylo hlavně to, že nejste nucen k nějaké hrozné dietě, ale v běžném režimu v klidu hubnete. Že zhubnu o 24 kilo za 4 měsíce jsem vůbec nevěřil.”
Jakub Vrchota

IT programátor